Get Adobe Flash player

Eğitim ve öğretim alanında isminden sıkça söz ettiren Özel Alpaslan Ali Can Ortaokulu öğrencilerimiz yeni bir başarıya daha imza attı.Eğitim ve öğretim alanında isminden sıkça söz ettiren Özel Alpaslan Ali Can Ortaokulu öğrencilerimiz yeni bir başarıya daha imza attı.

 

Bursluluk Sınavında Başarılı Olan Öğrencileri Ödüllendirdik

Oğuz Eğitim Kurumları çatısı altında eğitim ve öğretim hizmeti veren Alpaslan Ali Can Koleji olarak, 5 Nisan 2014 Cumartesi günü yapmış olduğumuz bursluluk sınavı neticesinde başarılı olan öğrencileri görkemli bir törenle ödüllendirdik. 10 Nisan 2014 Perşembe günü saat 17.30’da okulumuz salonunda gerçekleştirilen törene,  Eğitim Müfettişleri, Okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve sınavda başarılı olan öğrenciler katıldı.

 

27 Şubat 2014 tarihinde Burdur Öğretmenevi Nurcihan Velicangil Kültür Merkezinde velilerimize  yönelik “Gençlerle İletişim ve Ergenlik Dönemi” konulu konferans düzenlendi. Konferansa konuşmacı olarak Uzman Psikolog Yazar Farika Teymur Artır katıldı.

 

Kolej öğretmenlerimiz yoğun çalışma temposunun stresini atmak için Davraz'da. Günün ilk bölümünde kayak yapan öğretmenlerimiz günün diğer bölümünde de mangal keyfi yaptılar.

 

MEB Haber Bandı

Kimler Sitede

Şu anda 3 konuk çevrimiçi

Ziyaretçi Sayısı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün135
mod_vvisit_counterToplam172722